Trenuj ze mną!

Trenuj skutecznie!

Profesjonalne wsparcie online i tradycyjne treningi sportowe! ROMAN SWORSKI – Trener personalny, treningu siłowego, samoobrony, treningi biegowe, treningów Kastyo* (certyfikaty i wieloletnie doświadczenie). Oprócz treningów stacjonarnych jest opcja konsultacji i rozpisek online. W Łodzi także treningi stacjonarne. Pomogę Ci także z dietą. Zniżki przy dłuższej współpracy i szybkie postępy gwarantowane!

To ja na trasie 100-kilometrowego biegu (↑6400m do góry) w Alpach. CCC na festiwalu biegowym UTMB (2021). Miejsce to chyba Tete de la Tronche.

Wybrane kursy, szkolenia, certyfikaty:

  • 9/05/2019 (Łódź) Kursy – Certyfikat: Trener Personalny (REPs Polska/EHFA European Health & Fitness Association)/Personal Trainer Cert. / Gym Instructor (Siłownia)
    PT/02/2019/22
  • 5/10/2019 (Pabianice) Stretching – metody klasyczne oraz praca z powięzią
  • 17/11/2019 (Warszawa) Trening siłowy – programowanie i technika ćwiczeń
Na kursie trenerskim PTA (2019)
W sumie 55 przysiadów i 55 burpees w 5 minut.
Dynamiczny workout: 10 przysiadów z obciążeniem 15kg. 1 burpee ze wskokiem na talerz. I zmniejszamy/zwiększamy co serię: 9 przysiadów. 2 burpees… I tak aż do 1 przysiadu. 10 burpees. Limit mieliśmy na 10min. 

Chcesz schudnąć? Podrosnąć? Polepszyć formę czy samopoczucie. Nie czekaj!

Pisz do mnie w sprawie współpracy 🙂

E-mail

Fb

Insta

WWW

III Bieg Wzniesień Łódzkich (2021), biegniemy jak sarenki 😉 – III miejsce open (2 tygodnie po 100-kilometrowym biegu w Alpach, byłem trochę zmęczony, ale poszło lepiej niż przewidywałem… Rok wcześniej byłem na II miejscu open, ale z trochę lepszym czasem…)
Ultra Dolomites (festiwal biegowy Lavaredo Ultra Trail, 2021) ~80km po Alpach Wschodnich (Dolomity) ↑4200m do góry.

Nie tylko bieganiem człowiek żyje, warto trenować wszystko, ale mnie ostatnio urzekły biegi. Sporadycznie startuję we wszystkich możliwych dystansach biegowych, póki co 102km nie przekroczyłem i nie planuję 😉 Ale jeżdżę też czasem na „szosie”, gravelu, trenuję siłowo, kalistenicznie i boksuję.

Mogę pomóc w ogólnym rozwoju sportowym jak i w konkretnej dyscyplinie. Za młodu (jako dzieciak) trenowałem kajakarstwo górskie, grałem w piłkę i codziennie jeździłem na rowerze 🙂

Pozdrawiam! 🙂 Roman Sworski.

*Kastyo – Kalistenika, stretching, yoga i inne w jednym. Treningi zarówno dla niećwiczących, jak i trenujących bieganie, siłaczy, mma czy inne dyscypliny.